Monitoruj Hot Foldery i Automatycznie Przetwarzaj Nadchodzące Pliki

Monitoruj Hot Foldery i Automatycznie Przetwarzaj Nadchodzące Pliki

FolderMill to aplikacja po stronie serwera, która monitoruje określone Hot Foldery i automatycznie konwertuje przychodzące pliki lub drukuje je na określonej drukarce. FolderMill zapewnia łatwy sposób zautomatyzowania rutynowych zadań przetwarzania dokumentów i ustanowienia przepływu dokumentów w środowisku przedsiębiorstwa. Administrator może określać foldery do monitorowania i ustawiać akcje do wykonania na przychodzących plikach. Po tym czasie pracownicy będą mogli drukować lub konwertować dokumenty tak samo, jak kopiować pliki!

Drukuj dokumenty automatyczni

Drukuj dokumenty automatyczni

FolderMill automatycznie drukuje dokumenty przychodzące na określonej drukarce. Możesz użyć dowolnej drukarki: lokalnej, sieciowej lub nawet wirtualnej.

Konwertuj pliki do PDF, JPG lub TIFF

FolderMill automatycznie konwertuje przychodzące dokumenty Word, pliki PDF, arkusze kalkulacyjne Excel, pliki HTML, obrazy i inne typy dokumentów do formatu PDF, JPEG lub TIFF.

Konwertuj pliki do PDF, JPG lub TIFF

Szybki Start

  1. Zainstaluj FolderMill na swoim komputerze;
  2. Skonfiguruj Hot Folder i dodaj Działania;
  3. Kliknij Start;
  4. Upuść pliki w folderze Przychodzące;
  5. Uzyskaj przekonwertowane pliki w folderze Output lub wydruki z drukarki.

Wskazówka: udostępnij Hot Folder w sieci biurowej i pozwól swoim współpracownikom tworzyć skróty do pulpitu, aby uzyskać do nich szybki dostęp.

Funkcje i Korzyści

Przyjazny interfejs

Przyjazny interfejs

Użytkownik musi po prostu przeciągnąć przychodzący plik do Hot Folderu, aby go przekonwertować lub wydrukować. GUI nie jest wymagany, aby użytkownicy mogli używać FolderMill.

Zaawansowany konwerter dokumentów

Zaawansowany konwerter dokumentów

FolderMill automatycznie konwertuje przychodzące dokumenty do plików PDF lub plików graficznych, takich jak JPEG lub TIFF.

Automatyczny system drukowania

Automatyczny system drukowania

FolderMill automatycznie drukuje przychodzące pliki na określonej drukarce. Możliwe jest wydrukowanie tego samego dokumentu na kilku drukarkach.

Obsługa różnych typów dokumentów

Obsługa różnych typów dokumentów

FolderMill obsługuje wszystkie popularne typy dokumentów biurowych, w tym PDF, Word, Excel, pliki obrazów i inne.

Rozszerzone zasady przetwarzania

Rozszerzone zasady przetwarzania

Dostępnych jest kilka akcji przetwarzania dla każdego Hot Folderu, np. dokumenty mogą być drukowane i konwertowane do formatu PDF w tym samym czasie!

Niezawodne śledzenie dokumentów

Niezawodne śledzenie dokumentów

Zachowaj oryginalne dokumenty, zarejestruj przepływ przetwarzania dokumentów i wyślij e-maile z alertami, jeśli wystąpią problemy z przychodzącym dokumentem.

Prosty w Użyciu

Przetwarzanie dokumentów jest bardzo łatwe z punktu widzenia użytkownika. Wymagane jest tylko skopiowanie oryginalnego dokumentu do folderu wejściowego.

Nie ma dodatkowego oprogramowania wymaganego do instalacji na stacjach roboczych. Całe przetwarzanie odbywa się automatycznie na serwerze.

Szeroka Lista Obsługiwanych Formatów Plików

FolderMill może przetwarzać wszystkie typowe dokumenty biurowe, w tym dokumenty Word, arkusze kalkulacyjne Excel, pliki PDF, pliki obrazów, strony HTML i wiele innych.

Integracja w Systemach Przetwarzania Dokumentów i Obiegu Pracy

Dzięki łatwości użycia FolderMill może być łatwo zintegrowany z istniejącymi przepływami przetwarzania dokumentów. Bazując na niezawodnym silniku i wysoce profesjonalnym rdzeniu przetwarzającym o wysokiej wydajności, można pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet w trybie cichym.

Szybkie przetwarzanie

Szybkie przetwarzanie

FolderMill może codziennie przetwarzać tysiące dokumentów.

Easy to integrate

Łatwo się integruje

Integratorzy systemów IT i twórcy oprogramowania włączają FolderMill do istniejących & nowych obiegów dokumentów.

Szerokość działań

Szerokość działań

Możliwe jest utworzenie tylu działań, ile potrzeba, i dostosowanie ich do różnych przypadków.

Konwertuj do PDF

Konwertuj do PDF

Automatycznie konwertuj przychodzące dokumenty do formatu PDF i PDF/A.

Konwersja do obrazu Jpeg lub TIFF

Konwersja do obrazu

Rasteryzuj dokumenty do formatu JPEG, PNG lub TIFF. Możesz także wybrać jakość obrazu i DPI.

Wydrukuj dokumentye

Wydrukuj dokumentye

Wysyłaj przychodzące dokumenty do wybranej drukarki.

Opinie Klientów

Opinie Klientów

FolderMill został włączony do naszego obiegu dokumentów jako brama przychodząca poprzez dodanie prostych reguł przetwarzania i przekształcenie wszystkich dokumentów w TIFF.

David Murray, Starszy Analityk

Teraz nie musimy konfigurować sprzętu, wystarczy umieścić dokument w folderze przychodzącym i zostanie on automatycznie wydrukowany na naszej drukarce laserowej.

John Moore, Programista C

Licencjonowanie i Dostępność

Pobierz bezpłatną wersję FolderMill, aby ocenić oprogramowanie i używać go do celów niekomercyjnych. Darmowa wersja pozwala wypróbować wszystkie funkcje programu. Jedyną rzeczą, która różni się od wersji komercyjnej, jest to, że tekst "Created by FolderMill" jest dołączony do każdego pliku wyjściowego.

Dostępne są jeszcze dwie opcje licencyjne dla konkretnych potrzeb biznesowych i wymagań:

FolderMill Licencja Komercyjna

FolderMill - Licencja Komercyjna

Ta licencja pozwala użytkownikowi zainstalować, aktywować i uruchamiać FolderMill w ramach jednego konta użytkownika systemu Windows. Cena tej licencji wynosi 499 USD.

FolderMill - Licencja Lokalna

FolderMill - Licencja Lokalna

Ta licencja pozwala użytkownikom korporacyjnym instalować i uruchamiać FolderMill we wszystkich biurach firmy i na wszystkich serwerach.

Rabaty są dostępne przy zakupie 5 lub więcej licencji. Specjalna cena jest dostępna dla organizacji rządowych i organizacji non-profit. Odsprzedawcy i partnerzy mogą dołączyć do naszej światowej sieci dystrybucji! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

FolderMill Nowości i Wydarzenia

FolderMill 5.2: Ulepszenia akcji, nowe narzędzie FolderMill Report Utility, nowe makra zmiany nazw i inne funkcje- FolderMill 5.2 wprowadza nowe funkcje, takie jak nowe makra do zmiany nazwy, możliwość wysyłania wielu plików pocztą e-mail oraz nowe narzędzie FolderMill Report. Nowa wersja umożliwia również wstrzymywanie/wznawianie określonych Hot Folders z poziomu wiersza poleceń i zapewnia ulepszone przetwarzanie rysunków.
FolderMill 5.1: 5 Nowych Akcji i Ulepszeń Wydajności- FolderMill 5.1, wraz z różnymi funkcjami i ulepszeniami, wprowadza nowe Akcje, takie jak przycinanie, zmiana rozmiaru, wstawianie plików i przesyłanie do protokołu HTTP. Czas na aktualizację!
FolderMill 5.0: Całkowicie Nowy Silnik, Poprawiony Interfejs i Nowe Akcje- Główna aktualizacja FolderMill 5.0 jest już dostępna! Tryb wielozadaniowy, szybsze przetwarzanie plików, FTP i poczta e-mail jako nowe źródła i miejsca docelowe plików, przetwarzanie plików pakietu Office bez zainstalowanych aplikacji pakietu Office i nie tylko.
FolderMill 4.9: Drukowanie i Konwersja Plików DOC, DOCX, RTF bez Microsoft Word i Innych Żądanych Zmian- Popraw swój cykl pracy dzięki nowemu FolderMill 4.9! MS Word lub OpenOffice nie są już potrzebne do drukowania lub konwertowania plików Word DOC, DOCX, RTF, SVG, MHT, PRN to nowy obsługiwany format, poprawiono przetwarzanie rysunków CAD i nie tylko – w tej wersji.
FolderMill 4.7: Nowe formaty, funkcje plików CAD i Zebra ZPL i więcej- Wprowadzamy FolderMill 4.7 – z większą liczbą funkcji do rysunków Zebra ZPL i CAD, nowymi obsługiwanymi obrazami medycznymi i formatami e-mail oraz wieloma ulepszeniami za kulisami. Nie przegap tej aktualizacji!
FolderMill 4.6: Odnowiony Rdzeń Przetwarzania i Nowe Obsługiwane Formaty- Konwertuj i drukuj pliki w czasie rzeczywistym dzięki bardziej efektywnemu rdzeniowi przetwarzania FolderMill 4.6. Nowe funkcje formatów PDF, TIFF, PCL i PostScript, ustawianie priorytetu przetwarzania plików w folderze Hot Folder i inne!
FolderMill 4.5: Przetwarzaj rysunki CAD i pliki filtrów według zawartości- Zautomatyzuj drukowanie i konwersję plików CAD: rysunki Autodesk DWG, DXF, Solid Edge DFT i Mathcad XMCD, MCDX, filtruj pliki według tekstu w dokumentach i sprawdzaj nowe funkcje dla etykiet ZPL i znaków wodnych!
FolderMill 4.4: Scalanie, Dzielenie, Kompresowanie Plików PDF w Partiach- Scalaj i dzielij pliki PDF, drukuj przycinanie znaczników, zmniejsz rozmiar pliku PDF i korzystaj z innych funkcji, aby zautomatyzować drukowanie i konwersję plików za pomocą nowego FolderMill 4.4!
FolderMill 4.2: Dziel pliki PDF, Konwertuj na XPS i filtruj według Rozmiaru Papieru- Dziel PDF na pliki jednostronicowe, przekonwertuj na XPS, nadaj priorytet przetwarzaniu plików w kolejce, filtruj pliki według rozmiaru strony - wszystko to i wiele więcej dzięki nowemu FolderMill 4.2!

O Firmie

fCoder

fCoder zapewnia niezawodne cyfrowe aplikacje do przetwarzania dokumentów i obrazów dla korporacji, instytucji edukacyjnych, agencji rządowych i indywidualnych konsumentów na całym świecie. Firma, która powstała w 1998 roku, projektuje i rozwija oprogramowanie w trzech działach - obrazowanie dokumentów, przetwarzanie obrazu i cyfrowa edycja zdjęć.

Obsługa Klienta

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zawsze jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w użyciu FolderMill do skutecznego rozwiązywania zadań, wdrożenia FolderMill w środowisku Twojej firmy, integracji FolderMill z Twoim systemem i uzyskania rabatu ilościowego, non-profit lub dystrybutora.